З перших днів діяльності Благодійний фонд Людмили Станіславенко опікувався вихованцями дитячих будинків та малюками із соціально-незахищених верств населення. З початком війни коло підопічних фонду дещо розширилось і сьогодні засновниця фонду активно проводить акції для родин переселенців й тих, хто через війну опинився у скрутному становищі.
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-1-683x1024.jpg)
Одна з подібних ініціатив була реалізована наприкінці березня. В рамках заходу майже 200 дітлахів отримали пакунки з дитячим пюре та сухими сніданками.
«Поспілкувалась з дітками та їх мамами, потримала на руках маленьких вінниччан та діток переселенців. Усі дітки які «потрудились» і прийшли з батьками традиційно отримали від мене невеличкі сюрпризи) Люблю коли вони так щиро дивуються і радіють», – розповідає засновниця фонду Людмила Станіславенко.
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-2-683x1024.jpg)
Пані Людмила наголошує, що реалізація подібних проектів проходить ледь не щомісяця та додає, що великі справи починаються з малих кроків. Тож вона закликає усіх охочих долучатися до подібних ініціатив та допомагати тим, хто цього потребує.
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/5-1-1024x683.jpg)
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-1-683x1024.jpg)
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-1024x683.jpg)
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/6-1-1024x683.jpg)