Про нас
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-07-20_13-40-51-682x1024.jpg)
Благодійна організація «Благодійний фонд Людмили Станіславенко» займається волонтерською допомогою людям в Україні та створює можливості стати кращими й жити краще.
З 2014 року допомагаємо Збройним Силам України екіпіруванням, бронею, продуктами харчування та медичними препаратами.
Ще один наш напрямок роботи — гуманітарна допомога. Спершу Фонд надавав допомогу вразливими верствами населення лише на території Вінницької територіальної громади, а згодом діяльність поширилась по всій Україні.
Фонд у співпраці з громадськими організаціями організував на Вінниччині сотні соціально-благодійних проєктів та акцій, брав участь у різноманітних суспільних подіях. Завдяки важливим і системним проєктам у сфері охорони здоров’я, освіти і культури діяльність Фонду відома на території Вінниччини.
Щоденно і системно підтримуємо людей похилого віку, дітей, людей з інвалідністю та соціально незахищених верств населення, будинки-інтернати, притулки для тварин. З 2014 року маємо розширену програму безкоштовної психологічної підтримки для дорослих та дітей у час війни.
Наші партнери
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/Group-763.jpg)
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/Group-764.jpg)
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/Group-765.jpg)
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/Group-766.jpg)
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/Group-767.jpg)
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/Group-768.jpg)
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/Group-769.jpg)
У 2020 році під час пандемії коронавірусу, засновниця фонду Людмила Станіславенко зосередила всі сили на закупівлі засобів індивідуального захисту, ШВЛів, ліків для лікарень Вінницької області.
![](https://fondst.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/311125453_781354813022616_2964334350389766177_n.jpg)
Від початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року збільшили допомогу армії в рази. Зараз закуповуємо екіпірування, дрони, медичні препарати, транспорт для військових. Підтримуємо внутрішньо переміщених осіб, які змінили своє звичне життя та живуть на території Вінниччини.
Співпрацюємо з іноземними та локальними благодійними організаціями для ефективного та швидкого доправлення гуманітарних вантажів, зокрема з Європи до України.
Дякуємо всім хто долучився до нашої ініціативи по допомозі. Слава Україні!