Зв’язатися з нами

Слідкуйте за нами:

Про нас

Благодійна організація «Благодійний фонд Людмили Станіславенко» займається волонтерською допомогою людям в Україні та створює можливості стати кращими й жити краще.       

З 2014 року допомагаємо Збройним Силам України екіпіруванням, бронею, продуктами харчування та медичними препаратами.       

Ще один наш напрямок роботи — гуманітарна допомога. Спершу Фонд надавав допомогу вразливими верствами населення лише на території Вінницької територіальної громади, а згодом діяльність поширилась по всій Україні.             

Диплом
Диплом
Диплом
Previous slide
Next slide

Фонд у співпраці з громадськими організаціями організував на Вінниччині сотні соціально-благодійних проєктів та акцій, брав участь у різноманітних суспільних подіях. Завдяки важливим і системним проєктам у сфері охорони здоров’я, освіти і культури діяльність Фонду відома на території Вінниччини. 

Щоденно і системно підтримуємо людей похилого віку, дітей, людей з інвалідністю та соціально незахищених верств населення, будинки-інтернати, притулки для тварин. З 2014 року маємо розширену програму безкоштовної психологічної підтримки для дорослих та дітей у час війни.

Наші партнери

У 2020 році під час пандемії коронавірусу, засновниця фонду Людмила Станіславенко зосередила всі сили на закупівлі засобів індивідуального захисту, ШВЛів, ліків для лікарень Вінницької області.               

Від початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року збільшили допомогу армії в рази. Зараз закуповуємо екіпірування, дрони, медичні препарати, транспорт для військових. Підтримуємо внутрішньо переміщених осіб, які змінили своє звичне життя та живуть на території Вінниччини.

Співпрацюємо з іноземними та локальними благодійними організаціями для ефективного та швидкого доправлення гуманітарних вантажів, зокрема з Європи до України.   

Допомагали, допомагаємо й будемо допомагати. Попереду ще багато хороших справ.
Дякуємо всім хто долучився до нашої ініціативи по 
допомозі. Слава Україні!

Долучайтесь до нас

Залиште, будь ласка, свій номер телефону і ми вам обов'язково передзвонимо