Зв’язатися з нами

Слідкуйте за нами:

У Вінниці стартувала діяльність Міжнародної Асоціації Ментального Здоров’я

Facebook
Twitter
LinkedIn

У Вінниці створили Міжнародну Асоціацію Ментального Здоров’я (МАМЗ). Головне завдання Асоціації – підтримка ментального здоров’я та психічного благополуччя українців. Окрім того, в рамках проекту реалізовуватимуться програми націлені на  поліпшення доступу до якісних послуг психологічної допомоги та підготовку кваліфікованих спеціалістів у цій галузі.

Засновниками МАМЗ є визнані експерти у сфері психології та психотерапії — Людмила Станіславенко та Сергій Міщук.

Пані Людмила, докторка філософії з політології та досвідчена практикуюча психологиня, поділилася своїми думками щодо місії асоціації: «Війна триває, і ми вже зараз бачимо її надважкі наслідки. Саме тому вже сьогодні ми будемо готувати нове покоління спеціалістів, які зможуть надавати необхідну підтримку та допомогу нашим Героям та їх родинам у подоланні труднощів, пов’язаних з війною.»
 
Співзасновник Сергій Міщук, лікар і старший викладач кафедри психології, наголосив на важливості комплексного підходу у підготовці фахівців: «Ми розуміємо, що підготовка спеціалістів має бути всебічною та враховувати різноманітні аспекти ментального здоров’я. Наша програма «Психологічна допомога в умовах воєнного часу» є лише одним із кроків на шляху до створення міцного фундаменту для підтримки тих, хто цього найбільше потребує.»
 
Зазначається, МАМЗ планує активно співпрацювати з психологами, психотерапевтами, медиками та науковцями, аби ефективно реагувати на потреби суспільства та допомагати українцям знаходити душевну рівновагу та впоратися з викликами, які поставила перед нами війна. Ця ініціатива відкриває нові горизонти для розвитку ментального здоров’я в Україні, нагадуючи про важливість психологічної підтримки та допомоги у ці складні часи.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Попередні новини

Залиште, будь ласка, свій номер телефону і ми вам обов'язково передзвонимо