...

Унікальна ініціатива до Дня Святого Валентина для ВПО та військовослужбовців

Facebook
Twitter
LinkedIn

У той час, коли більшість з нас готується святкувати День Святого Валентина, даруючи один одному різні приємні подарунки Благодійний фонд Людмили Станіславенко спільно з Клубом Успішних жінок та Волонтерським штабом «Українська команда» Вінниччини звертає увагу на не менш важливу тему – здоров’я чоловіків.

«Наша кужаночка лікар Наталя Саврацька, надає унікальну можливість для чоловіків пройти безкоштовне обстеження простати. Це не тільки прояв турботи, але й проактивний крок до збереження здоров’я», – зазначає засновниця благодійного фонду Людмила Станіславенко.

Ініціатива відкриває двері для тих, хто, можливо, з різних причин зволікав або не мав можливості пройти необхідне обстеження, надаючи їм шанс зробити це без будь-яких фінансових витрат.

«Вона виступає як нагадування про те, що здоров’я є найціннішим ресурсом, яким ми володіємо, і його потрібно цінувати та оберігати»,- розповідає пані Наталя.

Для отримання додаткової інформації потенційні учасники ініціативи можуть звертатися безпосередньо до волонтерки Благодійного Фонду Людмили Станіславенко Христини Мельник.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Попередні новини

Залиште, будь ласка, свій номер телефону і ми вам обов'язково передзвонимо

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.